ŞİRKET PROFİLİMİZ
2009 yılında kurulan firmamız IROP (İşletme Reorganizasyon Projeleri)  kurumsal yazılım pazarının öncü yazılımlarını kullanarak , profesyonel ekibinin gücü ile çağdaş ve uluslararası kriterlere uygun çözümler geliştirerek koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek hizmet vermektedir. İşletmelerin ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) ihtiyaçlarının doğru analizlerle belirleyip işletmelerin en doğru ihtiyaçlarını karşılayarak ERP Yönetim danışmanlığı, İşletme iyileştirme projeleri ve uyarlamaları yapmaktadır.

Ekibimiz :

  • Yazılım Geliştirme
  • Elektronik ARGE
  • Satış Sonrası Destek
  • Eğitim Uyarlama ve Danışmanlık

Kullanıcılarına iş süreçlerinin otomasyonuna yönelik bütünleşik çözümler sunuyor. Deneyimi, uygulamaları, sektör bağımsız olarak tüm işletmelerin yapısına kolayca uyarlanabilecek ürünleri ve özellikle satış sonrası destek hizmetiyle öne çıkmaktadır.

MİSYONUMUZ
Kurumların bilgi sistemi ihtiyaçlarına kaliteli ve köklü çözümler getirmeyi hedeflemekteyiz. Müşterilerimize sağladığımız sürekli destek ve eğitim hizmeti ile ürünlerimizin daha verimli kullanılmasını hedeflemekteyiz. Güncel ve gelişmiş teknolojik olanakları kullanan yazılım uzmanlarından oluşan kadromuz ile kurumsal bilgi sistemleri geliştirmeye odaklanmaktayız.

İLKELERİMİZ
Müşterilerimizin koşulsuz mutluluğu bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle, ürettiğimiz ürün ve hizmetlerin üstün nitelikli olmasına önem verir, toplam kalite yönetimini bir yönetim felsefesi olarak benimseriz. Politikaların tespitinde pazarın tercihlerini ve standartlarını gözetmek, müşterilerimiz ile yakın ve sıcak ilişki sürdürmek temel prensibimizdir.

ARGE
Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni ürünler geliştirmek, mevcut ürünlerimizi daha yetenekli kılmak, değişen teknoloji ve platformlara uyum sağlamak için kaynaklarımızın büyük bölümünü araştırma ve geliştirmeye ayırırız. Etkin araştırma ve geliştirmenin, günümüzün hızla değişen ortamında
rekabetçi olabilmenin temel bileşeni olduğuna inanırız.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Ürün ve hizmetlerimiz, müşterilerimizin işletmelerinde kalite ve verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını ve çağdaş yönetim tekniklerini gözeterek, işletmelerin daha üretken, daha karlı olabilmesi için gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetlerini
müşterilerimize sunarız..

BELGELERİMİZ

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
Fabrikanızın, iş merkezlerinizin gerçekten ne kadarını kullanıyorsunuz? >>

FSMOBILITY
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız >>

Netoloji E-Flow
Tüm Süreçler ile Verimliliğinizi Arttırın >>

DCAS ENTEGRE SİSTEMLER
DCAS entegre üst sistemleri inceleyin. >>

DCAS NGP OPERATÖR PANEL
Dokunmatik ekranlı DCAS NGP Operatör Paneller... >>